Psina

Psi před soudem


pejsek.gif


Psi před soudem

* Můj pes se zdržuje většinou v boudě, i když není uvázán, protože to neví.

* Když jsem se vracel s oběma jezevčíky z pohostinství domů a našel jsem vrátka zamčená, rozhodl jsem se přehodit jezevčíky přes plot a sám pak přelézt. Když jsem však takto přehazoval už jedenáctého jezevčíka, tu jsem si všiml, že se mi vracejí dírou pro slepice.

* Dále bych chtěl uvést, že po celou dobu, co mám psave svém vlastnictví, ještě nikoho nepokousal, přestože jej mám pojištěného.

* Ze dvora se ozývalo vrčení, což v našich podmínkách nedělá nikdo jiný než pes.

* Psa pana Hynka jsem praštil omylem. Konečně, když říká, že jde o psa mimořádně chápavého, mohl tento vědět, co bude následovat, když jsem bral do ruky kámen.

* Dá se spolehlivě říci, že svého psa Ajaxe cvičil v návratech zaručeně ze zištných důvodů. Jinak si nelze vysvětlit, že ho prodal různým zájemcům už sedmkrát a pes se mu vždycky vrátil. Existuje svědek, jenž zaslechl důvěryhodné domlouvání: "Ne abys tam, potvoro, zůstal!"

* Žalobce mi skutečně oplodnil mou čistokrevnou fenku Iris pomocí svého psa, ale může být ještě rád, neb není čistokrevný.

* J. Vydrář měl v ruce prázdný půllitr a zesměšňoval honicího psa F. Dvořáčka tím, že mu dával pít z půllitru.

* Psa odcizili a upraveného snědli, avšak když jsem požadoval 600 korun, křičeli, že takovou drahotu nemají ani v Internacionálu a vyhodili mne i s rodokmenem.

* Později se ukázalo, že uschoval odcizené věci poblíž gynekologického cvičiště psů.

* Když uviděl psa, nečekal a zastřelil ho jednou ranou, a když pes znovu začal běžet, střelil druhou ránu.

 
 
 

  pics/web/hr/hr-bd14844_w600.gif
 


 
-hp- © 2011 (stará verze -hp- © 1998-2003)